;
Přehrát video

2023 /03 Hrubá stavba rodinného domku v Husí Lhotě.

2023 / Recenze a spokojenost rostou a tak jsme se pustili na Praze 2 do realizace nového designu interiéru bytu s patrem na spaní.

2022 / Podzimní měsíce nám přinesli menší stavbu domku v Brandýse nad Labem, kde už se můžeme chlubit naším prvním menším domkem, ale nějak se začít musí. Bude dokončen jaro 2023.

2022 / 08 - Další rekonstrukce a stavby příček z SDK jsme se nezastavili. Naše firma nechala zaměstnance vyškolit u společnosti Knauf na SDK.

2022 / 07 - Jak přicházelo léto a každý chce mít krásné zahrady a okolí, pustili jsme se do menších projektů garáže a úprav zahrady u rodinného domu.

2022 / 06 - Dále se nám naskytly rekonstrukce koupelen a tak jsme se do toho pustili a zase máme další spokojené zákazníky.

2022 / 05 - Realizace interiéru a zázemí prodejny Optika Lunettes v Pardubicích.

2022 / 03 - Oprava popraskaných zdí a nová výmalba v bytě na Praze 2.

Společnost MechDomy s.r.o sice působí na stavebním trhu jen krátce, ale myšlenka vznikla už v roce 2002 kdy je spojen s touto myšlenkou můj otec, který celý život stavěl a chtěl jsem s ním vždy založit firmu. Bohužel se tak nestalo a tak jsem se do toho pustil v loňském roce sám.

S námi budete spokojeni
10/10
Doporučuji, profesionální přístup rychlá komunikace a hlavně konzultace s dobrými nápady.
Ráda bych poděkovala firmě MechDomy, která mi pomohla s vybouráním všech dveří a dala posuvné. Firma, která mi dům stavěla se na mě vykašlala 🙁 Ale MechDomy mě zachránili jako jediní. Vypadá to super a musím říci, že příště když už si budu nechávat stavět dům tak rovnou s doporučením firmy MechDomy, která má dobré nápady a ví co dělá. Asi není vždy dobré koukat na to co vše firma postavila a nebo jak je dlouho na trhu, ale spíš dát šanci i menším firmám. Děkuji.
Velice vstřícný a individuální přístup p. Chvály. CN hrubé stavby byla i v dnešní době velice příjemná. Kdyby firma MechDomy byla jen kousek blíže k mému pozemku, tak bych neváhal této firmě svou stavbu svěřit. Bohužel jsem zvolil místní firmu. I přesto mi p. Chvála nabídl, že mi bezplatně průběh stavby nezávazně zkontroluje.
Chtěla bych moc poděkovat firmě MechDomy za pomoc při rekonstrukci koupelny. Spolupráce byla velice příjemná, vždy jsme se na všem domluvili a proběhlo vše perfektně. Ještě jednou děkuji a všem jedině doporučuji. Nováková

a spousty dalších .......

MechDomy s.r.o. na Firmy.cz