;

NOVÁ STŘECHA – ÚVODNÍ STRÁNKA 

Střecha musí vždy vydržet.

Velkou součástí domu je střecha, je hlavním pilířem stavby.

Střecha chrání proti nepříznivým přírodním vlivům, kterými jsou déšť, sníh, nepříznivý vítr. Těmto podmínkám zvládne dobrá střecha odolat a poskytuje tak bezpečí a klid. Střecha domu je dlouhodobá záležitost a musí být realizována profesionálně, za použití prvotřídních materiálů.

Realizujeme pokrývání sedlových, plochých i šikmých střech. Vše záleží na tipu domu, který si vyberete. K realizaci používáme kvalitní materiály renomovaných značek. Po celou dobu své existence odvádíme práce v nejvyšší kvalitě.

Nechte si od nás zhotovit střechu na klíč a její elegance bude zdobit Váš objekt po dlouhou dobu.

Pro nabídku na míru nás kontaktujte 603 953 439

[email protected]

NAPIŠTE NÁM

+420 603 953 439

Střechy a jejich tipy

Pultová střecha
1

Pultová střecha

Pultová střecha se stává z jedné plošné roviny, která je ohraničená okapem a hřebem. Po stranách pak boční štíty a štítem hřebenovým. Nejčastěji se používá u objektů, které se stavějí při hranici pozemku, často též při zastřešení přístavků a jednoduchých staveb.

Valbová střecha
2

Valbová střecha

Valbová střecha je novou střešní rovinou v místě původního štítu, a to v úrovni střešního pláště. Rovina je kolmá ke zbylým střešním rovinám. Dvě strany střechy mají tvar lichoběžníku a zbylé tvar trojúhelníku. Vzniká zde pološtít, který má lichoběžníkový tvar, čímž se liší od valbové střechy.

Střecha na bungalov
3

Střecha na bungalov

Oblíbenou krytinou na bungalovy je krytina keramická. Má vysokou odolnost i v extrémních podmínkách, nepodléhá mrazu, je nehořlavá, bezúdržbová a nepodléhá změnám barevnosti. Velké plus je životnost, která činí až 100 let.